Naszywki na zamówienie – wybierz ulubiony wzór

Naszywki do ubrań to znakomity sposób na zmianę dotychczasowych stylizacji. Z odpowiednio dobraną naszywką nawet zwykła, czarna bluzka staje się pięknym i unikatowym egzemplarzem, przyciągając zazdrosne spojrzenia innych. Korzystanie z naszywek jest tym bardziej fascynujące, że wybór jest ogromny i można naszyć na swoim ubraniu prawdziwe perełki i skarby.

Naszywki na zamówienie różnią się między sobą nie tylko wzorem, ale także metodą zdobienia i podkładem. Mogą też spełniać różne funkcje, począwszy od dekoracyjnych (upiększając strój), aż po praktyczne (ukrywając drobne uszkodzenia materiału). Stanowią też dobry sposób na zwiększenie bezpieczeństwa – o ile użyjemy specjalnych naszywek odblaskowych. Naszyte na odzież pomagają zwiększać widoczność osób na drodze.

Wiele osób odmienia swoje stare (ale nie zniszczone) ubrania korzystając z naszywek. Dzięki nim można ożywić swój strój (zwłaszcza proste bluzy czy masowo dostępne w sklepach sieciowych spodnie). Naszywka w widocznym miejsce staje się niebanalnym dodatkiem uatrakcyjniającym ubranie.

Naszywki na ubrania dla dzieci często pełnią też funkcję maskującą. Wystarczy umieścić je na przetarciu lub dziurze i nadal korzystać z ulubionego ubrania. Ten typ naszywek został specjalnie przygotowany, aby jak najlepiej spełniać swoją funkcję. Naszywki na dziury wykonano na bazie grubego filcu lub drelichu, co pozwala im lepiej wytrzymać kolejne tarcia.

Naszywki z kolorowymi postaciami z bajek mogą też stać się niezwykłym uatrakcyjnienie odzieży dla maluchów, które chętniej i szybciej się ubiorą. To także skuteczne wzmocnienie w miejscach, które najbardziej narażone są na przetarcia – na przykład wesołe naszywki umieścić można na kolanach czy łokciach.

Dzieciom w wieku szkolnym na pewno przydadzą się naszywki odblaskowe, które zapewnią im bezpieczną drogę do szkoły i z powrotem. Będą bowiem widoczne z daleka, co wzmoży uważność kierowców. Popularne są także naszywki dla dorosłych. Stosuje się je głównie na odzieży firmowej (naszywką często jest logo firmy) i roboczej. Mogą też być indywidualnie przygotowanym przez klienta projektem, który uczyni obszyty strój prawdziwym unikatem.

 

Author: baby-line.pl