Ubranka dla niemowlęcia na ciepłe dni

Jak zminimalizować ryzyko przegrzania niemowlaka latem?

Latem, podczas cieplejszych dni trzeba specjalnie uważać, żeby nie przegrzać niemowlaka. A przegrzanie to stan groźniejszy niż wychłodzenie. Dlatego zanim ubierzemy nasze dziecko, zaopatrzmy się w stosowne do upalnej pory roku ubrania. Zakupy najlepiej robić w sklepach internetowych, które specjalizują się w odzieży dziecięcej, na przykład https://jacadi.pl/.

Ubranka dla niemowlaka na ciepłe dni muszą być wykonane z odpowiedniego materiału. Firma Jacadi korzysta jedynie z najwyższej jakości surowców, dlatego propozycje marki są komfortowe, trwałe i wyjątkowo przyjemne w dotyku. Dzięki dobrym gatunkowo tkaninom skóra dziecka “oddycha”, a materiał wchłania wilgoć, co znacznie zmniejsza ryzyko przegrzania i tworzenia się jakichkolwiek potówek.

Wyjątkowo upalne dni

Ubranka niemowlęce, takie jak śpioszki, body, bluzeczki, bloomery, czy spodenki muszą być cienkie i przewiewne. Podczas upałów trzeba też pamiętać, aby na główkę dziecka założyć kapelusz lub chustę chroniąc je przed szkodliwymi promieniami i przegrzaniem.

Ubieramy dziecko wówczas w minimalną ilość ubranek, zarówno na spacery, po domu, jak i w nocy podczas snu. W wyjątkowo upalne dni niemowlakowi wystarczy założyć pampersa zasłaniając go jedynie bloomersem – dziecko będzie szczęśliwe, a Ty pewny, że nie przegrzejesz go.

Jacadi – francuska marka łącząca paryski szyk z komfortem noszenia i wysoką jakością ubranek dla dzieci

Firma Jacadi to uznana marka od 1976 roku propagująca styl “a la francaise” w świecie mody dziecięcej. Zaskakujące zestawienie elegancji z komfortem i wysokiej jakości ubrankami dla dzieci zachwyciło już rodziców w 139 krajach, w których asortyment marki jest dostępny. Oferta Jacadi charakteryzuje się wysoką jakością i niebanalnym designem, co czyni ją wyjątkową.

Oferta ubranek dla niemowlęcia na ciepłe dni dostępna jest w internetowym sklepie Jacadi.pl, podzielona na kategorie, dzięki czemu łatwiej jest klientom odszukać rzecz, która jest aktualnie potrzebna.

Author: baby-line.pl